Gül Öner İsyan Etti | Radyoalemi.com ...:::... Radyo Platformu
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Gül Öner İsyan Etti29.07.2013 00:00

Gül Öner İsyan Etti

Gül Öner İsyan Etti


Uzun yılladır yayıncılık sektörü içerisinde görevine devam eden Gül Öner geçtiğimiz günlerde bağlı bulunduğu kurumdan ayrıldığına dair asılsız ve mesnetsiz haberler karşısında bir hayli üzgün ve bir o kadar da öfkeli olduğunu dile getirdi.


Bu haber 1786 kez okundu. İddialar sonrasında görüştüğümüz yayıncı, hakkında çıkan haberleri yalanlayarak “hakkımda asılsız haber yapan benim bir lafımla reklam yapmayı planlayan 3 kişinin okuduğu ve bir kaç kişinin aralarında planladığı yalan haberlere dinleyicilerimin inanmamalarını rica ediyorum, yıllardır Medya FM de ve Medya Tv’de çalışıyorum. Hafta içi her akşam 18:00 - 20:00 saatleri arasında Medya FM’de eve dönüş programımla dinleyicilerimle buluşuyorum ve bu kurumlarında yayın koordinatörlüğü yapıyorum” dedi.

Sektör içinde ki çarpıklıklar ve tutarsızlıkların radyo camiasına zarar verdiğinden de bahseden Öner, kesinlikle bir yayıncı temizliğinin olması taraftarı. Açıklamasının sonunda şu sözlere yer verdi. “Maalesef insanların gerçek yüzlerini gördükçe işimden ve insanlardan soğuyorum. Aslında biz yöneticiler olarak bu sektörü bu hale getiren ucuz radyocuları ve hiçbir yeteneği olmadan program yaptıklarını sanan kişileri ayıkladığımız zaman belki biraz daha sektörümüzün düzeleceğini düşünüyorum. Ama içim rahat çünkü hepsinin ne olduğunu biliyorum. Siz sevgili dinleyicilerimden tek ricam hakkımda çıkan yalan yanlış haberlere itibar etmeyiniz. Çünkü benim için önemli olan kişiler ailem patronlarım ve dinleyicilerimdir”.
Etiketler: gül öner - medya fm - medya tv

Diğer RADYOCULAR haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir
http://www.radyoalemi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - www.radyoalemi.net